R32021102
On request
Monthly payments with
0% financing
american express visa master twint
Global features
Reference Number: R32021102
Case material: Plasma High-Tech Ceramic, Stainless steel / PVD, Titanium
Case diameter: 42.0 mm
Movement type: Automatic
Weight: 128g
Case
Diameter: 42.0 mm
Thickness: 10.2 mm
Case color: dark
Caseback: Transparent sapphire case back, Titanium
Dial
Colour: Grey
Hands: Super-luminova® details
Movement
Movement type: Automatic
Caliber: R734
Power reserve: 80 hours
Accuracy: Movement tested in 5 position